STETOSKOP INTERNISTYCZNY TYPU RAPPAPORT CZERWONY SOHO HS-30C

Indeks katalogowy: STT-INT-RAP-CZE

Ciśnieniomierze i stetoskopy
  • Dostawa: od 15,99 zł (Kurier DPD)
  • Odbiór osobisty: darmowy
53,70 zł brutto / szt. 49,72 zł netto + 8% VAT / szt.

Opis

Stetoskop internistyczny Gess Rappaport

Stetoskop typu rappaport to jeden z najpopularniejszych modeli na rynku. Lekarze doceniają go ze względu na stosunek atrakcyjnej ceny do dobrej jakości produktu. W stetoskopie marki GESS postawiono przede wszystkim właśnie na wysoką jakość i zastosowano w nim najnowsze rozwiązania konstrukcyjne. Dzięki temu, powstał produkt, który doskonale sprawdzi się w diagnostyce każdego gabinetu lekarskiego.

Stetoskop RAPPAPORT należy do jednych z najbardziej uniwersalnych modeli, ponieważ posiada w zestawie cały szereg różnych wymiennych lejków: duży lejek plastikowy czarny; średni lejek plastikowy czarny; noworodkowy lejek plastikowy czarny (neonatalny). Do tego stetoskop został wyposażony w bardzo czułą dużą i małą membranę (wymienne), które idealnie przenoszą drgania z powierzchni skóry.

W modelu GESS RAPPAPORT zastosowano podwójny przewód, który zapewnia najwyższą jakość akustyczną osłuchu. Ten model posiada dwa oddzielne dreny przewodzące o długości 56 cm, które są bardzo grube, dzięki czemu, ich ścianki skutecznie tłumią pogłos otoczenia. Do tego zastosowano tu dwa oddzielne kanały akustyczne.

Zarówno głowica, jak i pierścień zostały wykonane z wysokiej jakości stopu cynku pokrytego chromem, co zapewnia bardzo wysokie parametry osłuchowe, a do tego skutecznie chroni powierzchnię przed korozją. Dodatkowo pierścień o podwójnej głowicy pozwala na odsłuch bardzo szerokiej gamy dźwięków z klatki piersiowej i płuc, co jeszcze bardziej zwiększa skuteczność diagnostyczną.

Marka GESS oferuje stetoskopy Rappaport w kolorach:  

·      czarny

·      Czerwony

·      Granatowy

·      Zielony

·      Fioletowy

·      żółty.

W zestawie stetoskopu GESS RAPPAPORT znajdują się:         

·      główka stetoskopu z dużą i małą membraną     

·      chromowana lira z oliwkami         

·      dwa przewody

·      wymienne lejki (3 sztuki)

·      oliwki (rozmiar mały i duży)

·      membrany wymienne (małe i duże)

·      torebka na części wymienne.  

 

Stetoskop Gess Rappaport jest ceniony przez specjalistów z dziedziny medycyny. Z uwagi na wysoką jakość materiału oraz nowoczesne rozwiązania konstrukcyjne jest to przyrząd diagnostyczny wręcz niezawodny podczas osłuchiwania pacjentów – przede wszystkim ich klatki piersiowej, serca oraz jamy brzusznej. Ten wielofunkcyjny stetoskop lekarski stanowi podstawowe wyposażenie diagnostycznie niezbędne w każdym gabinecie lekarskim. Zapraszamy do zapoznania się z parametrami prezentowanego na stronie stetoskopu i złożenia zamówienia.

Zobacz także