TOREBKI DO STERYLIZACJI NARZĘDZI 100x250mm A'100 SZT TZMO

OM-191-FPSA-022

Indeks katalogowy: STE-TOR-000-100250op

Torebki samoprzylepne do sterylizacji narzędzi
  • Dostępność: Dostępne
  • Dostawa: od 15,99 zł (Mercant - transport na terenie miasta Łodzi, Pabianic, Zgierza, Aleksandrowa Łódzkiego, Konstantynowa Łódzkiego)
  • Odbiór osobisty: darmowy
51,20 zł brutto / opak. 47,41 zł netto + 8% VAT / opak.

Opis

TOREBKI DO STERYLIZACJI NARZĘDZI 100x250 mm A'100 SZT TZMO

Torebki do sterylizacji, foliowo-papierowe, płaskie, samoprzylepne,  opakowania a' 100 szt - BOM - TZMO

BOM, torebka do sterylizacji, papierowo-foliowa, płaska, samoprzylepna, 100 szt.
Matopat BOM samoprzylepna papierowo-foliowa torebka do sterylizacji narzędzi. Wykonane z wysokiej jakości, odpornego na rozerwanie przezroczystego laminatu foliowego w kolorze niebieskim dla łatwej identyfikacji zawartości. Spód torby wykonany jest z białego papieru medycznego o wysokiej odporności na wilgoć.

Koperty do sterylizacji posiadają sterylne (bezpyłowe) otwarcie. Posiadają smukłą papierową część z paskiem kleju, więc do ich zamknięcia nie jest potrzebna zgrzewarka.

Znaki sterylizacji parą wodną i tlenkiem etylenu są nadrukowane na papierze, a górna część torebki wystaje poza linię zgrzewu i przestrzeń opakowania.

Dopuszczalne metody sterylizacji:

  • parą wodną (STEAM): przed procesem sterylizacji wskaźnik chemiczny torebki posiada kolor różowy, po sterylizacji tą metodą zmienia barwę na brązową
  • tlenkiem etylenu (EO): przed procesem sterylizacji posiada kolor zielononiebieski, po sterylizacji tą metodą zmienia barwę na żółtą.
  • Istnieje również możliwość sterylizacji formaldehydem (FORM) - przy zastosowaniu odpowiedniego wskaźnika dla formaldehydu.