Obłożenia pola operacyjnego - zestawy

Obłożenia pola operacyjnego

Obłożenia pola operacyjnego

Jako profesjonalna hurtownia medyczna Mercant oferujemy wysokiej jakości obłożenia pola operacyjnego w wielu rodzajach m.in. obłożenia uniwersalne, do artroskopii kolana oraz barku, obłożenia TUR czy też obłożenia ginekologiczne. Dzięki nim podczas zabiegu można stworzyć skuteczną barierę, ograniczając ryzyko wystąpienia infekcji.

Obłożenia pola operacyjnego – jednorazowe

Wysokiej jakości artykuły medyczne, takie jak oferowane przez nas jednorazowe operacyjne obłożenia, stanowią podstawowe wyposażenie zarówno sali zabiegowej, jak i operacyjnej. Sterylne obłożenia pola operacyjnego nie tylko zapewniają bezpieczeństwo pacjentowi (stanowią barierę, zapobiegającą przenoszeniu się drobnoustrojów), ale i gwarantują komfort pracy – jednorazowe operacyjne obłożenia efektywnie pozwalają kontrolować płyny, a co za tym idzie, zapewniają suche miejsce. Dzięki wysokiej jakości materiałowi, z którego zostały wykonane obrzeża chirurgiczne, dobrze się układają, co przekłada się na łatwość ich rozkładania.

Obłożenia operacyjne

Koniecznie sprawdź, jakie nasza hurtownia medyczna Mercant ma Ci do zaoferowania jednorazowe obłożenia operacyjne w tej kategorii, będące gwarancją najwyższej jakości i doskonałego wykonania.

Cena

Pokaż wyniki (9)
Obłożenia operacyjne - zestawy
Widok:
Dostępność:
Na stronie:
Sortuj po: