Obłożenia operacyjne - zestawy

Jako profesjonalna hurtownia medyczna Mercant oferujemy wysokiej jakości obłożenia chirurgiczne w wielu rodzajach m.in. obłożenia uniwersalne, do artroskopii kolana oraz  barku, obłożenia TUR czy też obłożenia ginekologiczne. Dzięki nim podczas zabiegu  można stworzyć skuteczną barierę, ograniczając ryzyko infekcji.  

Wysokiej jakości obłożenia medyczne 

Wysokiej jakości artykuły medyczne, takie jak oferowane przez nas jednorazowe obłożenia pola operacyjnego, stanowią podstawowe wyposażenie zarówno sali zabiegowej, jak i operacyjnej. Sterylne obłożenia nie tylko zapewniają bezpieczeństwo pacjentowi (stanowią barierę, zapobiegającą przenoszeniu się drobnoustrojów), ale i gwarantują komfort pracy - jednorazowe obłożenia operacyjne efektywnie pozwalają kontrolować płyny, a co za tym idzie zapewniają suche miejsce. Dzięki wysokiej jakości materiałowi, z którego zostały wykonane obrzeża chirurgiczne, dobrze się układają, co przekłada się na łatwość ich rozkładania.  

Koniecznie sprawdź, jakie nasza hurtownia medyczna ma Ci do zaoferowania sterylne, jednorazowe obłożenia chirurgiczne pola operacyjnego w tej kategorii. 

Cena

Pokaż wyniki (9)
Obłożenia operacyjne - zestawy
Widok:
Dostępność:
Na stronie:
Sortuj po: