KLESZCZE NACZYNIOWE ANATOMICZNE PEAN PROSTE 125mm

Indeks katalogowy: NAR-KLE-03-PEN-P-12F

Narzędzia chirurgiczne
  • Dostępność: Brak
  • Dostawa: od 15,99 zł (Mercant - transport na terenie miasta Łodzi, Pabianic, Zgierza, Aleksandrowa Łódzkiego, Konstantynowa Łódzkiego)
  • Odbiór osobisty: darmowy
23,00 zł brutto / szt. 21,30 zł netto + 8% VAT / szt.

Opis

Kleszcze naczyniowe Pean 

Kleszczyki chirurgiczne Peana proste i twarde o różnych rozmiarach całkowitej długości.

Kleszczyki hemostatyczne Pean służą do zamykania światła naczynia krwionośnego, aby zapobiec wydostaniu się treści. Następnie naczynie może zostać podwiązane lub skoagulowane przez chirurga. 

Kleszczyki naczyniowe typu Pean znajdują również zastosowanie w trakcie opanowywania krwawienia. Peany zaciskowe mogą być używane również jako kleszczyki ginekologiczne. Zaciskacz chirurgiczny w odróżnieniu od kleszczyków naczyniowych Kochera nie posiada ząbków na końcówkach. Kleszczyki Pean zostały wykonane ze stali nierdzewnej i są wielorazowe. Pean chirurgiczny ma rowki poprzeczne w wewnętrznej stronie części pracującej oraz końce wykończone na półokrągło i gładko. Część robocza narzędzia jest prosta w płaszczyźnie symetrii. Uchwyt zawiera zapadkę zaciskową umożliwiającą samoczynne zapinanie.

 

Zalety korzystania z peanów chirurgicznych i stomatologicznych

·         wygodne narzędzie do zamykania naczyń krwionośnych

·         uniwersalne zastosowanie w medycynie 

·         do sterylizacji i dezynfekcji

·         wygodny i bezpieczny zacisk w uchwycie

Dostępne w naszej ofercie kleszcze naczyniowe anatomiczne Pean proste zostały wykonane z wysokojakościowych materiałów – stanowi to gwarancję niezawodności produktu nawet podczas bardzo wymagających warunków. Ich odpowiednie wyprofilowanie pozwala na precyzję działania. Pean chirurgiczny jest wręcz niezastąpiony m.in. w trakcie zabiegów, kiedy konieczne jest zamknięcie światła naczynia krwionośnego, a także podczas opanowywania krwawienia. Zachęcamy do zapoznania się z prezentowanymi przez nas produktami i złożenia zamówienia.