MATA CHŁONNA OPERACYJNA ANTYPOŚLIZGOWA 1,5L DRYMAX XL 100x75cm

ABSORBEST F22201

Indeks katalogowy: MAT-ABS-F22201

Szybko i skutecznie pochłania krew, płyny płuczące (np. płyn irygacyjny), mocz i inne płyny pojawiające się w chirurgii
  • Dostępność: Dostępne
  • Dostawa: od 0,00 zł (Mercant - transport na terenie miasta Łodzi, Pabianic, Zgierza, Aleksandrowa Łódzkiego, Konstantynowa Łódzkiego)
  • Odbiór osobisty: darmowy
31,35 zł brutto / szt. 25,49 zł netto + 23% VAT / szt.

Opis

MATA CHŁONNA OPERACYJNA ANTYPOŚLIZGOWA - XL - 100*75 cm

DryMax XL – absorpcyjna i higieniczna mata jednorazowego użytku. Szybko i skutecznie pochłania krew, płyny płuczące (np. płyn irygacyjny), mocz i inne płyny pojawiające się w chirurgii czy urologii endoskopowej. Umieszczana na suchej podłodze, mata DryMax XL umożliwia chodzenie po niej i może być również umieszczona pod stołkiem. Powierzchnia anty-poślizgowa utrzymuje matę w miejscu i zapobiega przeciekaniu płynów, co redukuje ryzyko mokrej i śliskiej podłogi.

DryMax XL jest pakowana w torby plastikowe, które można powiesić na hakach w sali operacyjnej celem ułatwienia korzystania. Maty mogą być, w zależności od rodzaju pochłoniętych płynów, utylizowane w tradycyjny sposób. Włączenie mat DryMax XL do rutynowej pracy redukuje czas i pieniądze przeznaczane na czyszczenie, jak również skraca czas między zabiegami.

Właściwości:

  • wymiar 100x75cm
  • antypoślizgowa
  • chłonność 1,5 L (pochłania wszystkie płyny: wodę, sól fizjologiczną, krew, mocz)
  • waga 160g
  • Opakowanie 10szt, Karton zbiorczy 50szt

Mata chłonna operacyjna antypoślizgowa DryMax XL zapewnia znacznie skuteczniejszą, ulepszoną higienę oraz kontrolę zakażeń. Pochłania ona wszystkie płyny i przeznaczona jest do jednorazowego użytku. Można ją ciąć. Antypoślizgowa powierzchnia powinna być umieszczona od strony podłogi – posiada ona kolor niebieski. Jeśli chodzi o utylizację, produkt należy traktować jako odpad kliniczny.

DryMax XL mata chłonna operacyjna pozwala nie tylko poprawić efektywność kliniczną, ale również pomaga ograniczyć koszty i czas przeznaczony na czyszczenie oraz przygotowania między zabiegami.

Numer katalogowy: F22201

Zobacz także

Klienci, którzy kupili ten produkt kupili również...