RĘKAWICE CHIRURGICZNE PUDROWANE 7.0 SEMPER CLASSIC

Indeks katalogowy: r.s.7,0s

  • Dostępność: Dostępne
  • Czas dostawy: Realizacja do 2 dni
  • Dostawa: od 15,99 zł (Mercant - transport na terenie miasta Łodzi, Pabianic, Zgierza, Aleksandrowa Łódzkiego, Konstantynowa Łódzkiego)
  • Odbiór osobisty: darmowy
3,20 zł brutto / para 2,96 zł netto + 8% VAT / para

Opis

RĘKAWICE CHIRURGICZNE PUDROWANE 7.0  SEMPER CLASSIC– Rękawice chirurgiczne, z naturalnego lateksu, lekko pudrowane

Wysoce zaawansowany proces zanurzania gwarantuje jednakową grubość ścianki rękawicy od palców do mankietu. Dzięki temu produkt odznacza się perfekcyjna wrażliwością dotykową i zmniejsza zmęczenie dłoni nawet podczas dłuższych operacji.

Rękawice są lekko pudrowane czysta skrobią kukurydzianą, co ułatwia ich zakładanie. Wielokrotnie powtarzany proces oczyszczania (ługowania) sprawia, że naturalny lateks staje się przyjazny dla skóry, a rękawice są bardzo wygodne.

Proces produkcji pudrowych rękawic SEMPER CLASSIC jest zgodny ze wszystkimi międzynarodowymi normami jakości i zapewnia wymagany akceptowalny poziom jakości (AQL) 0,65. Proces mieszania roztworu lateksu naturalnego oraz technologia produkcyjna pozwala uzyskać większą odporność na rozdarcie i pęknięcia, a co za tym idzie zagwarantować większe bezpieczeństwo.

Wrażliwość, dobra kontrola i pewny chwyt są niezbędne w celu przeprowadzenia udanej operacji, dlatego na powierzchni rękawic znajdują się mikrochropowatości nadające produktowi właściwości antypoślizgowe i poprawiają chwyt.

Kolor: biały
Kształt: w pełni anatomiczny z rolowanym brzegiem
Długość całkowita / rozmiar:
6 i 6,5 – 260 mm
7; 7,5 i 8 – 270 mm
8,5 i 9 – 280 mm
Grubość ścianki: min. 0,14 mm
Szczelność: AQL 0,65
Siła rozrywająca: 9N
Wyrób medyczny: tak
Środek ochrony osobistej: tak
Trwałość: 5 lat
Sterylizacja: promieniami Gamma
Opakowanie: lewa i prawa ułożone w bezwłóknowej torebce wewnętrznej, zapieczętowane w płaskim opakowaniu medycznym. 70 par dyspenserze z indykatorem sterylności / 420 par w kartonie
Producent: Sempermed, Semperit Technische Produkte Gesellschaft m.b.H., Austria
Ten produkt zawiera lateks naturalny, który może wywoływać reakcje alergiczne.

Zobacz także

Klienci, którzy kupili ten produkt kupili również...