ZESTAW TRANSPORTOWY ( WYMAZÓWKA) Z PODŁOŻEM AMIES 1 SZT HAGMED

230 397

Indeks katalogowy: pał.wym.ams

Brak zdjęcia
Pozostałe artykuły medyczne
  • Dostępność: Dostępne
  • Dostawa: od 15,99 zł (Mercant - transport na terenie miasta Łodzi, Pabianic, Zgierza, Aleksandrowa Łódzkiego, Konstantynowa Łódzkiego)
  • Odbiór osobisty: darmowy
1,50 zł brutto / szt. 1,39 zł netto + 8% VAT / szt.

Opis

ZESTAW TRANSPORTOWY ( WYMAZÓWKA) Z PODŁOŻEM  AMIES 1 SZT HAGMED 

Pałeczki do pobierania wymazów z podłożami transportowymi Amies.

Wymazówki z wacikiem wiskozowym, w probówce z podłożem Amies.

Udokumentowana przeżywalność szczepów wzorcowych w okresie co najmniej 48 godz. Stosowane do transportu próbek klinicznych (wymazy z nosa, gardła).

Najlepsze rezultaty, jeśli chodzi o namnażanie kultur bakteryjnych, uzyskiwane są w pierwszych 24 godzinach od pobrania próbki.

Wymazówki są sterylizowane radiacyjnie i sterylnie pakowane w opakowania blistrowe. Okres przydatności prezentowanych wymazówek z podłożem Amies do użytku wynosi 30 miesięcy od daty sterylizacji wyrobu.

Zestaw transportowy (wymazówka) z podłożem AMIES złożony jest z pałeczki do wykonywania wymazów oraz przenoszenia pobranej próbki na pożywkę bakteryjną, aby dokonać identyfikacji obecnych w wymazie mikroorganizmów. Wymazówka może być także wykorzystywana do rozprowadzania leków, miejscowego odkażania skóry czy pobierania próbek do badań DNA.

Do transportu organizmów tlenowych i beztlenowych.

Opakowanie zbiorcze 100 szt

Prezentowana w naszej hurtowni medycznej wymazówka z podłożem Amies została wyprodukowana przez firmę Hagmed, specjalizująca się w wytwarzaniu oraz dystrybucji jednorazowego sprzętu medycznego przeznaczonego do wykonywania zabiegów chirurgicznych czy badań diagnostycznych. Przedsiębiorstwo współpracuje z ośrodkami naukowo-badawczymi i nieustannie udoskonala swoją ofertę, dlatego produkty, takie jak zestaw transportowy z podłożem Amies, stanowią gwarancję niezawodności. Zapraszamy do zapoznania się z parametrami wyrobu oraz złożenia zamówienia!