STAZA GUMOWA APTACA 1 szt

3530

Indeks katalogowy: Aptaca3530

Brak zdjęcia
Pozostałe artykuły medyczne
  • Dostępność: Dostępne
  • Dostawa: od 15,99 zł (Mercant - transport na terenie miasta Łodzi, Pabianic, Zgierza, Aleksandrowa Łódzkiego, Konstantynowa Łódzkiego)
  • Odbiór osobisty: darmowy
3,30 zł brutto / szt. 3,06 zł netto + 8% VAT / szt.

Opis

Staza gumowa Aptaca 1 szt

Opaska uciskowa przeznaczona do pobierania krwi podczas zabiegów laboratoryjnych.

Staza wykonana z gumy lateksowej, końce zaokrąglone.

Opakowanie zbiorcze 100 szt.

Dostępna na stronie staza gumowa Aptaca wyróżnia się swą wytrzymałością oraz elastycznością. Produkt sprawdza się doskonale zarówno w gabinetach zabiegowych, jak i w ratownictwie medycznym. Staza gumowa przeznaczona jest do uciskania żyły przy pobieraniu krwi, aby wywołać zastój żylny i tym samym uwidocznić żyłę wybraną do nakłucia – znacznie ułatwia ona pracę personelu medycznego. Dzięki niej cały proces pobierania krwi przebiega znacznie szybciej i sprawniej, gdyż możliwe jest łatwe odnalezienie miejsca odpowiedniego do wkłucia.

Staza gumowa stanowi produkt powszechnie wykorzystywany w placówkach medycznych, aby wywołać zastój żylny – pozwala to na uwypuklenie żyły podczas zabiegu pobierania krwi. Jego użycie jest proste, szybkie i komfortowe, a przy tym znacząco ułatwia pracę medyka. Co więcej, staza gumowa Aptaca zwiększa komfort pacjenta, gdyż dzięki niej zabieg przebiega szybciej i bezproblemowo. Dodatkowo, jest on mniej bolesny. Co ważne, produkt został wykonany z należytą starannością, co niweluje ryzyko uszkodzenia skóry.

Dostępna na stronie staza gumowa została wyprodukowana przez przedsiębiorstwo Aptaca, które od 40 lat zajmuje się wytwarzaniem wyrobów zarówno jednorazowego, jak i wielokrotnego użytku stosowanych w laboratoriach, szpitalach czy instytutach badawczych. Firma dokłada starań w zakresie badań oraz rozwoju nowych produktów. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz złożenia zamówienia. W razie pojawienia się jakichkolwiek wątpliwości dotyczących stazy gumowej czy procedury składania zamówienia, zachęcamy do kontaktu.

Zobacz także

Klienci, którzy kupili ten produkt kupili również...