PAŁECZKI (WYMAZÓWKI) DO WYMAZÓW 3.5 X 220 STERYLNE Z WACIKIEM 1 SZT HAGMED

C040-300

Indeks katalogowy: pał.220

Brak zdjęcia
Pozostałe artykuły medyczne
  • Dostępność: Brak
  • Dostawa: od 15,99 zł (Mercant - transport na terenie miasta Łodzi, Pabianic, Zgierza, Aleksandrowa Łódzkiego, Konstantynowa Łódzkiego)
  • Odbiór osobisty: darmowy
0,70 zł brutto / szt. 0,65 zł netto + 8% VAT / szt.

Opis

PAŁECZKI (WYMAZÓWKI) DO WYMAZÓW 3.5 X 220 STERYLNE Z WACIKIEM 1 SZT HAGMED

Wymazówki to pręciki z tworzywa zakończone wacikiem wiskozowym.

 Są one wykorzystywane do wykonywania wymazów i przenoszenia pobranej próbki na pożywkę w celu namnożenia obecnych w niej mikroorganizmów.

Wykorzystywane są np. przez laboratoria kontrolujące warunki sanitarne w zakładach produkujących żywność oraz w diagnostyce medycznej.

Pałeczki do pobierania wymazów

·         Materiał bagietki: polistyren

·         Materiał wacika: wata bawełniana

·         Średnica bagietki: ø 3,5 mm

·         Długość bagietki: 220 mm

Prezentowane na stronie pałeczki (wymazówki) do wymazów zostały wyprodukowane przez firmę Hagmed. Przedsiębiorstwo to wyróżnia się wieloletnim doświadczeniem w wytwarzaniu oraz dystrybucji jednorazowego sprzętu medycznego. Dokłada ono wszelkich starań, aby oferować produkty najwyższej jakości, charakteryzujące się wysokim poziomem bezpieczeństwa oraz wygody użytkowania. Wybierając produkty tej marki, możemy mieć pewność co do otrzymania wyrobów wręcz niezawodnych. Zachęcamy do zapoznania się z parametrami produktu i złożenia zamówienia – w razie jakichkolwiek wątpliwości, zapraszamy do kontaktu.