PRZEŚCIERADŁO WZMOCNIONE CHŁONNE 80x210cm NIESTERYLNE ABRI-BED LIGHT ABENA 25 szt

ABRI-BED LIGHT ABENA 246672

Indeks katalogowy: POS-01-12

Podkład podfoliowany chłonny
  • Dostępność: Dostępne
  • Dostawa: od 15,99 zł (Mercant - transport na terenie miasta Łodzi, Pabianic, Zgierza, Aleksandrowa Łódzkiego, Konstantynowa Łódzkiego)
  • Odbiór osobisty: darmowy
128,20 zł brutto / opak. 118,70 zł netto + 8% VAT / opak.

Opis

Prześcieradło wzmocnione chłonne 80x210 cm Abri-Bed Light 25 szt Abena

Abri-Bed Light

  •  prześcieradło chłonne dodatkowo wzmocnione nićmi.
  • Spełnia różne wymagania użytkowników pod względem komfortu, mocy, bezpieczeństwa i wchłaniania.
  • Posiada boczne bariery ochronne przed przeciekaniem ze wszystkich stron.
  • Prześcieradło jest wystarczająco silne, aby przenieść pacjenta między łóżkami gdy jest to konieczne.
  • Chłonność 550 ml.
  • opakowani 25 szt

Bardzo dobrym rozwiązaniem są prześcieradła jednorazowe wzmacniane (np. za pomocą poprzecznych włókien poliestrowych). Tego typu produkty charakteryzują się strukturą na tyle mocną, że można je wykorzystać do przeniesienia pacjenta pomiędzy łóżkami. Dobrym rozwiązaniem są także prześcieradła jednorazowe wyposażone w boczne bariery, chroniące przed przeciekaniem. Takie rozwiązanie zabezpiecza meble lub sprzęt medyczny ze wszystkich stron.

Prześcieradło wzmocnione niesterylne prezentowane w ofercie naszej hurtowni Mercant doskonale sprawdzi się podczas stosowania na materacach, fotelach, kozetkach oraz innych elementach wyposażenia placówek ochrony zdrowia, takich jak szpitale, przychodnie czy ambulatoria. Prześcieradło niesterylne sprawdzi się jednak również w innych miejscach – domach prywatnych, przy opiece nad osobami starszymi bądź z niepełnosprawnościami, a także w salonach kosmetycznych czy masażu.

Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszym asortymentem i złożenia zamówienia. Zaprezentowane powyżej prześcieradło wzmocnione chłonne Abri-Bed Light dostępne jest w rozmiarze 80x210 cm, jednak w naszej hurtowni medycznej znajdują się również wyroby o innych wymiarach – pozwala to na wybór produktu dopasowanego do potrzeb i preferencji indywidualnego klienta. W razie wystąpienia jakichkolwiek pytań – dotyczących właściwości prześcieradła Abri-Bed Light, innych produktów czy samej procedury składania zamówienia – zapraszamy do kontaktu mailowego bądź telefonicznego.

ABRI-BED LIGHT ABENA 246672