PRZEŚCIERADŁO WZMOCNIONE CHŁONNE 80x170cm WZMOCNIONE NIESTERYLNE ABRI-BED LIGHT ABENA 25 szt.

ABRI-BED LIGHT ABENA 246671

Indeks katalogowy: prz.80x170lig

Podkład podfoliowany chłonny
  • Dostępność: Dostępne
  • Dostawa: od 15,99 zł (Mercant - transport na terenie miasta Łodzi, Pabianic, Zgierza, Aleksandrowa Łódzkiego, Konstantynowa Łódzkiego)
  • Odbiór osobisty: darmowy
74,35 zł brutto / opak. 68,84 zł netto + 8% VAT / opak.

Opis

Prześcieradło wzmocnione chłonne 80x170 cm Abri-Bed Light 25 szt Abena

Wzmocniony materiał prześcieradła light doskonale sprawdza się do zabezpieczania foteli, kozetek czy materaców w placówkach ochrony zdrowia. To jednorazowy produkt, który zmniejsza ryzyko zanieczyszczenia oraz znacząco zwiększa poziom higieny. Jednorazowe prześcieradło Abena Abri-Bed Light posiada chłonną warstwę wierzchnią, natomiast jego spodnia część charakteryzuje się chłonnością do 550 ml. Co ważne, paski boczne wyrobu zapewniają optymalną ochronę przed przeciekaniem.

Abri-Bed Light - cechy

  •  prześcieradło chłonne dodatkowo wzmocnione nićmi.
  • Spełnia różne wymagania użytkowników pod względem komfortu, mocy, bezpieczeństwa i wchłaniania.
  • Posiada boczne bariery ochronne przed przeciekaniem ze wszystkich stron.
  • Prześcieradło jest wystarczająco silne, aby przenieść pacjenta między łóżkami gdy jest to konieczne.
  • Chłonność 550 ml.
  • opakowanie 25 szt

Bardzo dobrym rozwiązaniem są prześcieradła jednorazowe wzmacniane (np. za pomocą poprzecznych włókien poliestrowych). Tego typu produkty charakteryzują się strukturą na tyle mocną, że można je wykorzystać do przeniesienia pacjenta pomiędzy łóżkami. Dobrym rozwiązaniem są także prześcieradła jednorazowe wyposażone w boczne bariery, chroniące przed przeciekaniem. Takie rozwiązanie zabezpiecza meble lub sprzęt medyczny ze wszystkich stron.

Prześcieradło wzmocnione niesterylne prezentowane w ofercie naszej hurtowni Mercant doskonale sprawdzi się podczas stosowania na materacach, fotelach, kozetkach oraz innych elementach wyposażenia placówek ochrony zdrowia, takich jak szpitale, przychodnie czy ambulatoria.

Prześcieradło niesterylne sprawdzi się jednak również w innych miejscach – domach prywatnych, przy opiece nad osobami starszymi bądź z niepełnosprawnościami, a także w salonach kosmetycznych czy masażu.

Prezentowane na stronie prześcieradło Abri-Bed Light pozwala zapewnić wysoki poziom higieny zarówno w placówkach medycznych, jak i domach prywatnych. Zostało ono wyposażone w boczne bariery ochronne, które stanowią zabezpieczenie przed przeciekaniem ze wszystkich stron. Prześcieradło chłonne zostało dodatkowo wzmocnione nitkami, co pozwala przenieść pacjenta między łóżkami, jeśli wystąpi taka konieczność. Zachęcamy do zapoznania się z parametrami wyrobu oraz złożenia zamówienia! Co więcej, chętnie odpowiemy na wszelkie pytania – w razie wątpliwości zapraszamy do kontaktu.

ABRI-BED LIGHT ABENA 246671 

Zobacz także

Klienci, którzy kupili ten produkt kupili również...