PINCETA PĘSETA ANATOMICZNA 160mm

Indeks katalogowy: NAR-PIN-05-10

Narzędzia chirurgiczne
  • Dostępność: Dostępne
  • Dostawa: od 15,99 zł (Mercant - transport na terenie miasta Łodzi, Pabianic, Zgierza, Aleksandrowa Łódzkiego, Konstantynowa Łódzkiego)
  • Odbiór osobisty: darmowy
21,00 zł brutto / szt. 19,44 zł netto + 8% VAT / szt.

Opis

Pęseta anatomiczna 

Pęseta medyczna uniwersalna ze stali chirurgicznej. Pinceta anatomiczna jest używana w trakcie zabiegów medycznych do podtrzymywania mniejszych przedmiotów oraz delikatnych tkanek. Może być także wykorzystywana w innych dziedzinach ze względu na właściwości stali nierdzewnej np. jako pinceta modelarska czy gastronomiczna. Odpowiednia sprężystość oraz precyzyjne wykonanie to zalety tego typu wyrobów medycznych.

Instrument został wyposażony w antypoślizgową rękojeść i poprzeczne rowkowania wewnątrz pęsety, które pomagają w precyzyjnym uchwyceniu niewielkich przedmiotów. Dobrze leży w dłoni i obniża ryzyko miażdżenia dzięki sile odśrodkowej. Z drugiej strony gwarantuje odpowiednie trzymanie przedmiotów.

Zalety pensety medycznej

·         dobra jakość wykonania

·         uniwersalne zastosowanie w wielu dziedzinach

·         dobra sprężystość

·         antypoślizgowe elementy

Pęseta anatomiczna znajduje zastosowanie w placówkach ochrony zdrowia, laboratoriach czy gabinetach specjalistycznych. Dostępny w naszej hurtowni medycznej produkt został wykonany z wysokiej klasy stali chirurgicznej – gwarantuje to jego odporność na wielokrotną sterylizację. Ponadto, wspomniany materiał wykonania sprawia, że pinceta anatomiczna jest nie tylko odporna na rdzewienie, ale i wyróżnia się wytrzymałością, co ogranicza dodatkowe koszty, które byłoby trzeba ponieść na zakup nowych pincet. 

Zobacz także

Klienci, którzy kupili ten produkt kupili również...