RĘKAWICE NITRYLOWE CZARNE ROZMIAR S 100sztuk ABENA 290482

Indeks katalogowy: REK-NIT-0S-ABE-CZA-1

  • Dostępność: Dostępne
  • Dostawa: od 15,99 zł (Mercant - transport na terenie miasta Łodzi, Pabianic, Zgierza, Aleksandrowa Łódzkiego, Konstantynowa Łódzkiego)
  • Odbiór osobisty: darmowy
15,12 zł -34% 10,00 zł brutto / opak. 9,26 zł netto + 8% VAT / opak.
Najniższa cena z 30 dni przed aktualną obniżką: 15,12 zł / opak. -34%

Opis

RĘKAWICE NITRYLOWE CZARNE ROZMIAR S  OPAKOWANIE 100sztuk  ABENA 290482

Rękawice medyczne, diagnostyczne, Abena Classic Sensitive

Elastyczne rękawice diagnostyczne, które dopasowują się do kształtu dłoni podczas użytkowania i zapewniają dużą czułość dotykową.

Można je stosować do różnych zadań, takich jak :

  • czyszczenie,
  • pielęgnacja,
  • kontakt z żywnością,
  • prace laboratoryjne oraz praca z lekami,
  • cytostatykami i kremami hormonalnymi.

Rękawiczki nitrylowe znajdują zastosowanie w niejednej branży. Są one chętnie wybierane podczas wykonywania czynności medycznych, takich jak zmiana opatrunków czy dokonywanie iniekcji. Warto jednak wspomnieć, że z uwagi na swe właściwości rękawiczki nitrylowe są nierzadko wykorzystywane przez osoby wykonujące drobne zabiegi kosmetyczne, mechaników samochodowych, pracowników gastronomii bądź przemysłu spożywczego, pracowników laboratoriów. Co więcej, te produkty sprawdzają się również w domowych pracach, takich jak gotowanie czy sprzątanie.

Rękawice nitrylowe wyróżniają się swą odpornością na pęknięcia, rozerwanie, przebicia, jak i kontakt z wieloma tłustymi i chemicznymi substancjami. Ponadto, są one odpowiednie do pracy w niskich temperaturach – rękawice nitrylowe bardzo dobrze znoszą nawet ujemne temperatury. Stanowią one odpowiedni wybór dla osób uczulonych na lateks bądź nie przepadającymi za ich zapachem. To uniwersalny typ rękawic jednorazowych, który znajduje zastosowanie m.in. w sektorze medycznym, przemysłowym czy spożywczym. 

Rękawice Medyczne

Rękawice medyczne obejmują produkty dla całkowitej ochrony i utrzymania higieny w sektorze opieki zdrowotnej. Wszystkie rękawice medyczne spełniają najwyższy poziom jakości i bezpieczeństwa oraz są zgodne ze wszystkimi europejskimi standardami, takimi jak EN 455. Niektóre rękawice medyczne są podwójnie oznakowane, co oznacza, że mogą być również stosowane jako środek ochrony indywidualnej. Ponieważ nie zawierają białek lateksu, można je bezpiecznie stosować w przypadku alergii na lateks.

 

 

 

 

 

 

 

Zobacz także

Klienci, którzy kupili ten produkt kupili również...