RĘKAWICE NITRYLOWE CZARNE ROZMIAR L 100sztuk ABENA

290484

Indeks katalogowy: REK-NIT-0L-ABE-CZA-1

  • Dostawa: od 15,99 zł (Mercant - transport na terenie miasta Łodzi, Pabianic, Zgierza, Aleksandrowa Łódzkiego, Konstantynowa Łódzkiego)
  • Odbiór osobisty: darmowy
15,12 zł -34% 10,00 zł brutto / opak. 9,26 zł netto + 8% VAT / opak.
Najniższa cena z 30 dni przed aktualną obniżką: 15,12 zł / opak. -34%

Opis

RĘKAWICE NITRYLOWE CZARNE ROZMIAR M  OPAKOWANIE 100sztuk  ABENA 290483

Rękawice medyczne, diagnostyczne, Abena Classic Sensitive

Elastyczne rękawice diagnostyczne, które dopasowują się do kształtu dłoni podczas użytkowania i zapewniają dużą czułość dotykową.

Można je stosować do różnych zadań, takich jak :

  • czyszczenie,
  • pielęgnacja,
  • kontakt z żywnością,
  • prace laboratoryjne oraz praca z lekami,
  • cytostatykami i kremami hormonalnymi.

Dostępne rękawice nitrylowe są cenione nie tylko w sektorze medycznym, ale również w przemyśle spożywczym, kosmetyce estetycznej czy gastronomii. Wynika to z ich właściwości, to znaczy odporności na przebicia, rozdarcia, wiele tłustych i chemicznych substancji, a także niskie temperatury. Prezentowane na stronie rękawice nitrylowe dostępne są w zbiorczym opakowaniu 100 sztuk w rozmiarze M. Nasza hurtownia medyczna oferuje jednak również wyroby w innych rozmiarach – zachęcamy do zapoznania się z naszym asortymentem.

Rękawice Medyczne

Rękawice medyczne obejmują produkty dla całkowitej ochrony i utrzymania higieny w sektorze opieki zdrowotnej. Wszystkie rękawice medyczne spełniają najwyższy poziom jakości i bezpieczeństwa oraz są zgodne ze wszystkimi europejskimi standardami, takimi jak EN 455. Podwójne oznakowanie, które zawierają niektóre rękawice medyczne, wskazuje na możliwość ich stosowania jako środek ochrony indywidualnej. Ponieważ nie zawierają białek lateksu, można je bezpiecznie stosować w przypadku alergii na lateks.

 

 

 

 

 

 

 

Zobacz także

Klienci, którzy kupili ten produkt kupili również...