ZESTAW LARYNGOLOGICZNY JEDNORAZOWEGO UŻYTKU 4mm MAX ULTRAMEDIC

Indeks katalogowy: LAR-ZES-01-04

Brak zdjęcia
Narzędzia chirurgiczne
  • Dostępność: Dostępne
  • Dostawa: od 15,99 zł (Mercant - transport na terenie miasta Łodzi, Pabianic, Zgierza, Aleksandrowa Łódzkiego, Konstantynowa Łódzkiego)
  • Odbiór osobisty: darmowy
3,30 zł brutto / szt. 3,06 zł netto + 8% VAT / szt.

Opis

ZESTAW LARYNGOLOGICZNY JEDNORAZOWEGO UŻYTKU 4mm Max ULTRAMEDIC

Zestaw wzierników jednorazowego użytku umożliwia precyzyjne badanie jamy nosowej, jamy ustnej i ucha. Starannie wykonane, gładkie, zaokrąglone i ciepłe końcówki wzierników sprawiają mniejszy dyskomfort dla pacjenta. 

Zestaw pakowany sterylnie pojedynczo w opakowaniu foliowo-papierowym.

  • Wziernik nosowy ma ergonomiczne wyprofilowane rękojeści, które pozwalają na dokładne manewrowanie końcówkami wziernika.
  • Szpatułka w zestawie zbudowana jest z białego plastiku wysokiej jakości.

Oferowany w naszej hurtowni medycznej zestaw laryngologiczny z wziernikami znajduje zastosowanie w specjalistycznych gabinetach laryngologicznych i na oddziałach szpitalnych. Wspiera on proces diagnostyczny, gdyż dzięki niemu możliwe jest przeprowadzenie różnego rodzaju badań laryngologicznych. Wzierniki cechują się odpowiednim wyprofilowaniem, dlatego zapewniają wysoką precyzję badania.

Dostępny zestaw wzierników jednorazowego użytku to rozwiązanie wygodne w użyciu – nie występuje tu konieczność sterylizacji. Jego jednorazowość sprawia, że ryzyko przenoszenia szkodliwych drobnoustrojów jest minimalizowane.

#BBD0E0 »

Zobacz także

Klienci, którzy kupili ten produkt kupili również...