ZESTAW LARYNGOLOGICZNY JEDNORAZOWEGO UŻYTKU 2mm MEDIUM ULTRAMEDIC

Indeks katalogowy: LAR-ZES-01-03

Brak zdjęcia
Narzędzia chirurgiczne
  • Dostępność: Dostępne
  • Dostawa: od 15,99 zł (Mercant - transport na terenie miasta Łodzi, Pabianic, Zgierza, Aleksandrowa Łódzkiego, Konstantynowa Łódzkiego)
  • Odbiór osobisty: darmowy
3,30 zł brutto / szt. 3,06 zł netto + 8% VAT / szt.

Opis

ZESTAW LARYNGOLOGICZNY JEDNORAZOWEGO UŻYTKU 2mm MEDIUM ULTRAMEDIC

Zestaw wzierników jednorazowego użytku umożliwia precyzyjne badanie jamy nosowej, jamy ustnej i ucha. Starannie wykonane, gładkie, zaokrąglone i ciepłe końcówki wzierników sprawiają mniejszy dyskomfort dla pacjenta. 

Zestaw pakowany sterylnie pojedynczo w opakowaniu foliowo-papierowym.

  • Wziernik nosowy ma ergonomiczne wyprofilowane rękojeści, które pozwalają na dokładne manewrowanie końcówkami wziernika.
  • Szpatułka w zestawie zbudowana jest z białego plastiku wysokiej jakości.

Wzierniki laryngologiczne stanowią element zapewniający wysoki poziom higieny i bezpieczeństwa podczas przeprowadzania badania laryngologicznego. Dostępny na stronie zestaw laryngologiczny składa się z wzierników jednorazowego użytku, które niwelują ryzyko przenoszenia drobnoustrojów i ograniczają koszty związane ze sterylizacją. Wyróżniają się one swym opływowym wyprofilowaniem, dzięki któremu zapewniają nie tylko precyzję badania, ale i większy komfort pacjentów. Taki zestaw laryngologiczny przyda się w każdym gabinecie laryngologicznym.