WZIERNIK USZNY JEDNORAZOWY 2,5mm DO OTOSKOPÓW KAWE, HEINE, RIESTER - 100szt COMED

COMED

Indeks katalogowy: wz.u.2,5nat

  • Dostępność: Dostępne
  • Dostawa: od 15,99 zł (Mercant - transport na terenie miasta Łodzi, Pabianic, Zgierza, Aleksandrowa Łódzkiego, Konstantynowa Łódzkiego)
  • Odbiór osobisty: darmowy
30,00 zł brutto / opak. 27,78 zł netto + 8% VAT / opak.

Opis

Wziernik uszny jednorazowy - 2,5mm

Wziernik uszny jednorazowego użytku – opakowanie zawiera 100 sztuk o średnicy 2.5 mm. Produkt jest odpowiedni do otoskopów marek, takich jak Kawe, Heine czy Riester.

Prezentowany wziernik uszny pozwala zapewnić pacjentom odpowiedni poziom higieny i bezpieczeństwa podczas badania zewnętrznego przewodu słuchowego oraz błony bębenkowej. Produkt charakteryzuje się opływowym kształtem, który doskonale dopasowuje się do anatomii kanału słuchowego, dzięki czemu osoba badana nie odczuwa dyskomfortu. Odpowiednie wyprofilowanie pozwala tym samym na sprawne przeprowadzenie procedury badania. Wzierniki uszne są wygodne i łatwe w użyciu. Co więcej, nie posiadają one ostrych krawędzi, dlatego ich wykorzystanie jest w pełni bezpieczne. Należy przy tym również zaznaczyć, że wzierniki uszne prezentowane na stronie dostępne są w kolorze czarnym. Pozwala to uniknąć efektu rozpraszania światła.

Wziernik uszny dostępny na stronie to wyrób jednorazowego użytku. Jego zastosowanie niweluje ryzyko przenoszenia szkodliwych drobnoustrojów i zakażenia. Stanowi on nie tylko rozwiązanie higieniczne, ale i ekonomiczne – wzierniki uszne jednorazowe pozwalają ograniczyć koszty sterylizacji.