SURECAN IGŁA HUBERA DO PORTU ZE SKRZYDEŁKAMI DO WLEWÓW DŁUGOTRWAŁYCH 22G 0,7 x 20mm

SURECAN IGŁA DO PORTÓW ZE SKRZYDEŁKAMI DO WLEWÓW DŁUGOTRWAŁYCH 22G 20MM 04448391 BBRAUN

Indeks katalogowy: 4448391

IGŁA DO PORTÓW ZE SKRZYDEŁKAMI DO WLEWÓW DŁUGOTRWAŁYCH
 • Dostępność: Brak
 • Dostawa: od 15,99 zł (Mercant - transport na terenie miasta Łodzi, Pabianic, Zgierza, Aleksandrowa Łódzkiego, Konstantynowa Łódzkiego)
 • Odbiór osobisty: darmowy
26,60 zł brutto / szt. 24,63 zł netto + 8% VAT / szt.

Cechy

Cechy produktu
Producent:
 • B.Braun

Opis

SURECAN igła Hubera do portu ze skrzydełkami do wlewów długotrwałych 22G 0,7 x 20 mm 

Pacjenci często odczuwają dyskomfort podczas zakładania wenflonu czy oddawania materiałów do analizy. Niektóre narzędzia medyczne są niewygodne w użyciu, co potęguje ból i utrudnia personelowi wkłucie się w skórę. Podawanie leków drogą dożylną, pobieranie próbek krwi do badania lub transfuzja mogą być znacznie prostsze. Przedsiębiorstwo B.Braun to producent igieł Surecan do portu ze skrzydełkami oraz Cytocan do wlewów długotrwałych, które znajdziesz w naszym sklepie. Łatwość ich zakładania i usuwania pozwala wykonywać zabiegi szybko i mniej boleśnie dla pacjenta. Każda z igieł jest umieszczona w osobnym, sterylnym opakowaniu, co zapobiega uszkodzeniu i zanieczyszczeniu ich podczas transportu. Igły Surecan ze skrzydełkami są poręczne i wygodne, dlatego wkłucie ich do komory portu przebiega o wiele szybciej i sprawniej. Specyficzna budowa tych narzędzi ułatwia także ich usuwanie po wlewie. 

Cechy i właściwości igieł Hubera SURECAN do długotrwałych wlewów 

Igła SURECAN do długotrwałych wlewów o rozmiarze 22G 0,7mm i długości 20 mm zapewnia wygodne chwytanie oraz ułatwia precyzyjne wprowadzenie do komory portu. Dzięki lepszemu uwidocznieniu położenia i ewentualnych reakcji skórnych zapewnia większą kontrolę podczas wykonywania zabiegu. Dodatkowo łatwiejsze usunięcie igły po wlewie jest możliwe dzięki atraumatycznym mocowaniom do skóry, które zapewniają ich stabilność. Bezpieczeństwo podczas trzymania narzędzia w membranie portu jest wynikiem specjalnej obróbki zarówno jego ostrza, jak i trzonu.

Igły SURECAN do długotrwałych wlewów o rozmiarze 22G 0,7mm i długości 20 mm z drenem w kształcie litery Y zapewniają wygodę i elastyczność. Drobne skrzydełka umożliwiają łatwe i dyskretne założenie opatrunku, i możliwość jego dostosowania do preferencji pacjenta przy wyborze systemu mocowania. Igły SURECAN marki B.Braun charakteryzują się szlifem łyżeczkowym z zaokrągloną tylną krawędzią ostrza. Taka budowa wydłuża żywotność silikonowej membrany portu. W naszym sklepie znajdziesz igły SURECAN ze skrzydełkami oraz Cytocan do wlewów długotrwałych w opakowaniach po 15 sztuk. Każda z nich została umieszczona w sterylnym, osobnym blistrze. Nie tylko ułatwia to ich użytkowanie, ale i zabezpiecza przed wpływem czynników zewnętrznych w transporcie. 

Igła SURECAN do portu ze skrzydełkami – budowa i zastosowanie

Igła SURECAN do portu ze skrzydełkami jest stosowana głównie do podawania leków, wlewów długotrwałych oraz do pobierania próbek krwi lub płynów do badań laboratoryjnych. Jej skrzydełka ułatwiają precyzyjne wprowadzenie do komory portu. To zwiększa kontrolę i komfort podczas procedury. Dzięki atraumatycznemu mocowaniu do skóry oraz specjalnej obróbce igła zapewnia także bezpieczeństwo i stabilność. 

Igła SURECAN do portu ze skrzydełkami składa się z: 

 • ostrza, 
 • trzonu,
 • skrzydełka,
 • atraumatycznego mocowania. 

Ostrze jest wprowadzane do komory portu lub naczynia. Doprowadza leki do żył pacjenta oraz ułatwia pobieranie próbek do badań. Trzon umożliwia manipulowanie igłą i kontrolowanie jej położenia podczas wykonywania zabiegu. Skrzydełka znajdujące się po bokach narzędzia ułatwiają natomiast chwyt i kontrolę podczas wprowadzania igły do portu. Pomagają również w jej stabilizowniu w trakcie użytkowania. Jednym z najważniejszych elementów igieł SURECAN do portu ze skrzydełkami jest ich mocowanie. To ono zapewnia stabilność, bezpieczeństwo i minimalizuje ryzyko urazów pacjenta.

Igły SURECAN do długotrwałych wlewów mają wszechstronne zastosowanie. Są wykorzystywane nie tylko do podawania leków lub pobierania próbek do badania. Doskonale sprawdzają się też w żywieniu pozaustrojowym. Umożliwiają podawanie pacjentom pokarmów przez różne rodzaje portów lub wlewków. Ich konstrukcja ze skrzydełkami ułatwia precyzyjne i kontrolowane wprowadzenie igły do odpowiedniego miejsca podłączenia. W efekcie umożliwia podawanie substancji odżywczych bezpiecznie i efektywnie.

SURECAN IGŁA DO PORTU ZE SKRZYDEŁKAMI DO WLEWÓW DŁUGOTRWAŁYCH 22G 0,7 x 20mm B.Braun 04448391

Igły Surecan ze skrzydełkami i Cytocan do wlewów długotrwałych.

Igły Surecan® ze skrzydełkami i Cytocan® posiadają elastyczny, gładki system mocowania (skrzydełka
lub okrągła płytka), dren i zacisk do stosowania w przypadku długotrwałych wlewów.

 • Łatwe do uchwycenia, co pozwala na lepszą kontrolę wkłucia do komory portu
 • Lepsze uwidocznienie pozycji igły i ewentualnego zaczerwienienia skóry
 • Łatwiejsze usunięcie igły po wlewie
 • Atraumatyczne umocowanie do skóry zapewniające unieruchomienie igły
 • Ostrze i trzon igły poddane specjalnej obróbce dla zapewnienia bezpiecznego utrzymania jej w membranie portu
 • Dren z zaciskiem niezawierający PCV
 • Igła Surecan® ze skrzydełkami dostępna jest w wersji z drenem w kształcie litery Y
 • Drobne skrzydełka pozwalające na łatwiejszy do założenia, wygodniejszy i bardziej dyskretny opatrunek
 • Wybór rodzaju systemu mocowania pozwalajacy na dostosowanie się do preferencji użytkownika

Przedsiębiorstwo B.Braun to producent wysokojakościowych narzędzi medycznych, który cieszy się dużym zaufaniem klientów. Wybierając igły Surecan ze skrzydełkami oraz Cytocan do wlewów długotrwałych tej firmy, można mieć pewność co do łatwości założenia czy usunięcia igły, jak i większego komfortu odczuwanego przez pacjenta. Ukazane na stronie igły Surecan wyposażone są w elastyczne i gładkie skrzydełka, a ich szlif łyżeczkowy i jego zaokrąglona tylna krawędź ostrza przyczynia się do znacznego wydłużenia żywotności silikonowej membrany portu.

Opakowanie handlowe 15szt
Numer katalogowy 04448391

B.Braun

Surecan igła do portów ze skrzydełkami do wlewów długotrwałych znajduje zastosowanie w podawaniu leków, pobieraniu próbek krwi, jak również transfuzji, wykorzystaniu podczas żywienia pozajelitowego.

Prezentowane w naszej hurtowni igły do portów Surecan są pakowane w osobne, sterylne opakowania wykonane z twardego blistra, dzięki czemu ryzyko uszkodzenia podczas transportu jest znacznie mniejsze. Ponadto, są one poręczne, co zdecydowanie ułatwia wkłucie do komory portu. Podczas projektowania zadbano także o to, aby usuwanie igły po wlewie było łatwe.