FARTUCH STERYLNY CHIRURGICZNY MATODRESS STANDARD L TZMO

MATODRESS STANDARD MA-143-FACW-002

Indeks katalogowy: FAR-STE-0L-T01

FARTUCH STERYLNY CHIRURGICZNY MATODRESS
  • Dostępność: Dostępne
  • Dostawa: od 15,99 zł (Mercant - transport na terenie miasta Łodzi, Pabianic, Zgierza, Aleksandrowa Łódzkiego, Konstantynowa Łódzkiego)
  • Odbiór osobisty: darmowy
10,99 zł brutto / szt. 10,18 zł netto + 8% VAT / szt.

Opis

Fartuch chirurgiczny sterylny Matodress rozmiar  L TZMO 

 MA-143-FACW-002

FARTUCH CHIRURGICZNY STANDARD rozmiar L

Fartuchy chirurgiczne STANDARD wykonane są z włókniny polipropylenowej. Konstrukcja fartuchów umożliwia dokładne okrycie sylwetki chirurga. Rękawy typu raglan nie ograniczają ruchów i są zakończone poliestrowym, niepylącym i bezszwowym mankietem, który dokładnie opina nadgarstek. Szwy łączone ultradźwiękowo tworzą dodatkową barierę dla płynów i są wytrzymałe. Fartuchy posiadają troki zewnętrzne i wewnętrzne (przymocowane do specjalnego kartonika), które umożliwiają wiązanie najpierw na „brudno", a następnie „na czysto". Specjalne złożenie fartuchów umożliwia założenie go w sposób aseptyczny. Kolejną zaletą jest długość fartucha chirurgicznego STANDARD, która została dopasowana w taki sposób, żeby zapewnić bezpieczeństwo i komfort nawet podczas operacji przeprowadzanych w pozycji siedzącej. Fartuchy chirurgiczne STANDARD są polecane do krótkich operacji z małą ilością płynów. 
 

Fartuch Matodress włókninowy stanowi fartuch chirurgiczny przeznaczony do wykonywania krótkich operacji z udziałem małych ilości płynów. Do jego produkcji wykorzystano przewiewną i wytrzymałą włókninę polipropylenową, która jest doskonałą barierę dla m.in. kurzu czy złuszczonego naskórka. Fartuch włókninowy jest niepylący i cechuje się wytrzymałością na zrywanie.

Fartuch chirurgiczny sterylny Matodress rozmiar L TZMO  MA-143-FACW-002

Na stronie prezentujemy fartuch chirurgiczny jałowy w rozmiarze L.

Opakowanie zbiorcze zawiera 25 sztuk.

 MA-143-FACW-002  TZMO

Zobacz także

Klienci, którzy kupili ten produkt kupili również...