FARTUCH STERYLNY CHIRURGICZNY WZMOCNIONY MATODRESS PERFECT M TZMO

MA-143-FACM-001 TZMO

Indeks katalogowy: FAR-STE-0M-T02

FARTUCH STERYLNY CHIRURGICZNY WZMOCNIONY MATODRESS PERFECT TZMO MA-143-FACM-001
  • Dostępność: Dostępne
  • Czas dostawy: Realizacja do 2 dni
  • Dostawa: od 15,99 zł (Mercant - transport na terenie miasta Łodzi, Pabianic, Zgierza, Aleksandrowa Łódzkiego, Konstantynowa Łódzkiego)
  • Odbiór osobisty: darmowy
12,20 zł brutto / szt. 11,30 zł netto + 8% VAT / szt.

Opis

FARTUCH STERYLNY CHIRURGICZNY WZMOCNIONY MATODRESS PERFECT  ROZMIAR  M  
MA-143-FACM-001  TZMO  

Fartuchy chirurgiczne PERFECT są polecane do długich operacji z dużą ilością płynów. 

Fartuchy chirurgiczne PERFECT wykonane są z włókniny polipropylenowej oraz z barierowego laminatu w częściach krytycznych, który zabezpiecza chirurga nawet podczas mokrych i długich zabiegów. Konstrukcja fartuchów umożliwia dokładne okrycie sylwetki chirurga. Rękawy typu raglan nie ograniczają ruchów i są zakończone poliestrowym, niepylącym i bezszwowym mankietem, który dokładnie opina nadgarstek. Szwy łączone ultradźwiękowo tworzą dodatkową barierę dla płynów i są wytrzymałe. Fartuchy posiadają troki zewnętrzne i wewnętrzne (przymocowane do specjalnego kartonika), które umożliwiają wiązanie najpierw na ,brudno", a następnie ,,na czysto".

Specjalne złożenie fartucha umożliwia założenie go w sposób aseptyczny. Dużym plusem fartucha chirurgicznego PERFECT PLUS jest to. że włóknina ma specjalne wykończenie, które nadaje odporność na działanie środków z zawartością alkoholu. Kolejną zaletą jest długość fartucha chirurgicznego PERFECT PLUS, która została dopasowana w taki sposób, żeby zapewnić bezpieczeństwo i komfort, nawet podczas operacji przeprowadzanych w pozycji siedzącej.

Fartuchy chirurgiczne PERFECT są polecane do długich operacji z dużą ilością płynów. 

Na stronie prezentujemy fartuch chirurgiczny jałowy w rozmiarze M.

Opakowanie zbiorcze zawiera 25 sztuk.

 MA-143-FACM-001  TZMO