FARTUCH FOLIOWY PRZEDNI ABENA 100szt

ABENA 108110

Indeks katalogowy: FAR-FOL-07

  • Dostępność: Dostępne
  • Czas dostawy: Realizacja do 2 dni
  • Dostawa: od 15,99 zł (Mercant - transport na terenie miasta Łodzi, Pabianic, Zgierza, Aleksandrowa Łódzkiego, Konstantynowa Łódzkiego)
  • Odbiór osobisty: darmowy
24,00 zł brutto / opak. 19,51 zł netto + 23% VAT / opak.

Opis

FARTUCH FOLIOWY PRZEDNI ABENA 100 SZT.

Fartuch Foliowy o wymiarach 75x125 cm,
 

Zakładany przez głowę, posiada troki umożliwiające wiązanie w pasie

Główne cechy Fartucha Foliowego:

  1. Doskonała Ochrona: Fartuch zapewnia kompleksową ochronę przed substancjami płynnymi, pyłami i innymi zanieczyszczeniami.

  2. Wysoka Jakość Materiału: Wykorzystujemy wysokiej jakości folię, która jest zarówno trwała, jak i lekka, co umożliwia swobodę ruchu bez utraty ochrony.

  3. Indywidualne Pakowanie: Każdy fartuch jest starannie pakowany indywidualnie, co gwarantuje, że jest wolny od zanieczyszczeń i gotowy do użycia w momencie otwarcia. To rozwiązanie idealne w kontekście zachowania najwyższych standardów higieny.

  4. Uniwersalny Rozmiar: Fartuch ma rozmiar 75x125 cm, co sprawia, że jest odpowiedni dla różnych sylwetek i zastosowań. Uniwersalność rozmiaru przekłada się na wszechstronność użytkowania.

  5. Łatwe Zakładanie i Zdejmowanie: Produkt został zaprojektowany z myślą o łatwości użytkowania. 

Fartuch Foliowy 75x125 cm to doskonałe rozwiązanie dla profesjonalistów z branży medycznej, kosmetycznej, gastronomicznej i wielu innych. Oferujemy produkt, który łączy funkcjonalność, jakość i higienę. Wybierz nasze fartuchy foliowe i ciesz się pewnością, że spełniasz najwyższe standardy ochrony osobistej