FARTUCH OCHRONNY WŁÓKNINOWY KOSMETYCZNY JEDNORAZOWY MANKIET XL - 10szt

Indeks katalogowy: FAR-NIE-GUM-XL-INT

Fartuch zaprojektowany aby sprostać najwyższym standardom higieny i bezpieczeństwa w środowiskach medycznych, laboratoryjnych
  • Dostępność: Brak
  • Czas dostawy: Realizacja do 5 dni
  • Dostawa: od 15,99 zł (Mercant - transport na terenie miasta Łodzi, Pabianic, Zgierza, Aleksandrowa Łódzkiego, Konstantynowa Łódzkiego)
  • Odbiór osobisty: darmowy
2,80 zł brutto / szt 2,59 zł netto + 8% VAT / szt

Opis

FARTUCH OCHRONNY WŁÓKNINOWY KOSMETYCZNY JEDNORAZOWY MANKIET  XL

Fartucha Medyczny z mankietami wykonanego z wysokiej jakości włókniny niejałowej. Fartuch został specjalnie zaprojektowany, aby sprostać najwyższym standardom higieny i bezpieczeństwa w środowiskach medycznych, laboratoryjnych oraz innych miejscach, gdzie wymagana jest ochrona przed przenoszeniem bakterii i zanieczyszczeń.

Główne cechy produktu:

  1. Wysoka Jakość Włókniny: Fartuch został wykonany z trwałej i odporniejszej na przecieranie włókniny

  2. Mankiety na Rękawach: Specjalnie zaprojektowane mankiety na rękawach gwarantują dodatkową ochronę przed ewentualnymi płynami czy substancjami. Zapewniają one również wygodę noszenia, utrzymując fartuch na miejscu.

  3. Regulowane troki: : Fartuch posiada troki wiązane w pasie i przy szyi , które umożliwiają łatwe zakładanie i zdejmowanie. Odpowiedni dla różnych sylwetek i potrzeb, zapewniając komfort użytkowania.

Niech nasz fartuch medyczny z mankietami zapewni nie tylko ochronę, ale także komfort i pewność, że spełniasz najwyższe standardy higieny.

Opakowanie handlowe zawiera 10 szt

Zobacz także

Klienci, którzy kupili ten produkt kupili również...