INCIDIN PRO 2L - koncentrat do do mycia i dezynfekcji wszystkich rodzajów powierzchni ECOLAB

INCIDIN PRO 2L ECOLAB 3076660

Indeks katalogowy: DEZ-POW-IND-11

Płynny koncentrat, przeznaczony do mycia i dezynfekcji wszystkich rodzajów powierzchni w środowisku szpitalnym.
  • Dostępność: Dostępne
  • Dostawa: od 15,99 zł (Mercant - transport na terenie miasta Łodzi, Pabianic, Zgierza, Aleksandrowa Łódzkiego, Konstantynowa Łódzkiego)
  • Odbiór osobisty: darmowy
164,80 zł brutto / szt. 152,59 zł netto + 8% VAT / szt.

Opis

INCIDIN PRO 2L - koncentrat do do mycia i dezynfekcji wszystkich rodzajów powierzchni ECOLAB

OBSZAR ZASTOSOWAŃ Incidin® Pro to płynny koncentrat, przeznaczony do mycia i dezynfekcji wszystkich rodzajów powierzchni w środowisku szpitalnym.

Skuteczność mikrobójcza jest połączona z krótkim czasem działania oraz doskonałą kompatybilnością materiałową. Skuteczny przeciwko bakteriom, drożdżom i wirusom (w tym norowirusom),

Incidin Pro nadaje się do stosowania w obszarach wysokiego ryzyka i na zróżnicowanych powierzchniach, od oddziałów ogólnych i miejsc publicznych, po sale operacyjne i oddziały intensywnej opieki medycznej.

Produkt został przetestowany zgodnie z normami EN oraz wytycznymi DGHM i DVV co potwierdza jego szerokie spektrum działania, łącznie z Norowirusem, dając użytkownikowi pełną i Profesjonalną ochronę podczas procesu dezynfekcji.

Incidin Pro nie posiada substancji lotnych i zapachowych, co zapewnia wygodne i bezpieczne stosowanie produktu - formuła pozbawiona dodatków zapachowych zmniejsza ryzyko wystąpienia podrażnień skóry czy reakcji alergicznych.

Dostępny na stronie preparat Incidin Pro jest bardzo prosty i szybki w zastosowaniu. W celu użycia środka, należy przygotować roztwór dezynfekcyjny o wymaganym stężeniu poprzez rozcieńczenie w wodzie – powinna mieć ona maksymalnie 30°C. Następnie wystarczy zwilżyć dezynfekowaną powierzchnię i stosować standardową procedurę zmywania powierzchni.

Incidin Pro charakteryzuje się szerokim spektrum działania, które obejmuje:

  • 5 min, stężenie 0,25% - EN 13727 (bakteriobójczy) oraz EN 13624 (drożdżobójczy),
  • 5 min, stężenie 1,5% - Rota,
  • 15 min, stężenie 1,0% - dezynfekcja powierzchni wg. DGHM, metodyka 2001,
  • 15 min, stężenie 0,5% - działanie wirusobójcze wg. RKI 01/2004,
  • 30 min, stężenie 1,5% - Norowirus EN 14476 (MNV),
  • 60 min, stężenie 1,5% EN 14348 (prątkobójczy, mykobakteriobójczy),
  • 60 min, stężenie 2,0% - Adeno.

W celu zapoznania się ze szczegółowymi informacjami odnośnie stężenia roztworu Incidin Pro oraz czasu działania należy sprawdzić ulotkę produktu oraz dane na opakowaniu.

Opakowanie 6 l

 

Zobacz także

Klienci, którzy kupili ten produkt kupili również...