CLEANISEPT WIPES TUBA 100szt - Bezalkoholowe chusteczki do mycia i szybkiej dezynfekcji głowic USG i produktów wrażliwych

Indeks katalogowy: chus.usg

Bezalkoholowe chusteczki do mycia i szybkiej dezynfekcji głowic USG i produktów wrażliwych na działanie alkoholi
  • Dostępność: Dostępne
  • Dostawa: od 15,99 zł (Mercant - transport na terenie miasta Łodzi, Pabianic, Zgierza, Aleksandrowa Łódzkiego, Konstantynowa Łódzkiego)
  • Odbiór osobisty: darmowy
50,50 zł -10% 45,45 zł brutto / opak. 42,08 zł netto + 8% VAT / opak.
Najniższa cena z 30 dni przed aktualną obniżką: 49,68 zł / opak. -9%

Opis

CLEANISEPT WIPES - CHUSTECZKI DO DEZYNFEKCJI GŁOWIC USG PUDEŁKO 100 SZT

Chusteczki Cleanisept-Wipes Mycie i dezynfekcja materiałów wrażliwych na alkohol takich jak głowice ultrasonograficzne. Mycie i dezynfekcja wszelkiego rodzaju powierzchni, również w przemyśle spożywczym i stołówkach kuchennych.

CLEANISEPT® WIPES Bezalkoholowe chusteczki do mycia i szybkiej dezynfekcji Do dezynfekcji głowic ultradźwiękowych.Szybka skuteczność wobec wirusa Papova Szeroka kompatybilność materiałowa

Bezalkoholowe, gotowe do użycia chusteczki do szybkiej dezynfekcji i mycia wyrobów i urządzeń medycznych oraz wszelkiego rodzaju powierzchni również w przemyśle spożywczym i kuchniach. Szczególnie polecane do dezynfekcji materiałów wrażliwych na alkohole jak głowice ultradźwiękowe. Na bazie nowoczesnych czwartorzędowych związków amonowych. Cleanisept® Wipes nie zawierają alkoholi, aldehydów i fenoli. Posiadają bardzo niską toksyczność i dużą siłę mycia. Cleanisept® Wipes są dopuszczone do mycia i dezynfekcji ultrasonografów takich firm jak Philips, Shimadzu, SonoAce, Aloka, GE, Toshiba i Siemens. Cleanisept® Wipes spełniają ustawowe wymagania bhp w sprawie unikania uczulających, niebezpiecznych materiałów w medycynie ludzkiej (patrz TRGS 525/540). 

Descosept Spezial , którym nasączone są chusteczki działa:

bakteriobójczo, (włącznie z MRSA), grzybobójczo (C. albicans)/ drożdżobójczo wg DGHM / VAH /EN 13697 konc. 1 min.

dezaktywują wirusy: HBV / HIV / HCV / Vaccinia / BVDV wg RKI konc. 30 sek.

Rota konc. 30 sek.

Papova / Polyoma konc. 2 min.