Rurki tracheostomijne

W związku z rozwojem naszej hurtowni medycznej Mercant postanowiliśmy poszerzyć dotychczasowy asortyment o rurki tracheostomijne, które od teraz możesz znaleźć w kilku odsłonach. Wykonane zgodnie z aktualnie obowiązującymi standardami, przeszły szereg testów i badań, dzięki czemu mogą śmiało zostać wykorzystane w każdej placówce ochrony zdrowia. Dostępna u nas rurka tracheostomijna metalowa typu Luer umożliwia skuteczne udrożnienie dróg oddechowych bez obawy o dyskomfort pacjenta. Jest to produkt sterylny i w 100% bezpieczny dla zdrowia i życia pacjentów. Zapoznaj się z asortymentem Mercant i zamów wysokiej jakości rurki tracheostomijne, będące gwarancją atrakcyjnej ceny i doskonałego wykonania. 

Rurka tracheostomijna

Oferowane przez nas rurki tracheostomijne są dostępne w kilku rozmiarach, co z pewnością ułatwi podjęcie decyzji. Wykonana ze specjalnego tworzywa rurka tracheostomijna do mówienia ułatwia sterowanie drogami oddechowymi pacjenta, zapewniając jednocześnie drożność dróg oddechowych oraz wentylację kontrolowaną. Ze względu na swój doskonale opracowany kształt idealnie dopasowuje się do tchawicy, minimalizując przy tym ryzyko spływania wydzieliny do płuc. Dostępna w ofercie Mercant rurka tracheostomijna jest szczelna i odporna na uszkodzenia mechaniczna, tym samym jest wysokiej jakości produktem sterylnym. Rurka tracheostomijna metalowa dostępna jest pojedynczo. 

Rurka tracheostomijna do mówienia

Standardowa rurka tracheostomijna uniemożliwia przechodzenie powietrza z płuc do krtani, co utrudnia wydawanie dźwięków. Wówczas konieczna może okazać się foniatryczna rurka tracheostomijna do mówienia, w której znajdują się specjalne otwory. W razie jakichkolwiek pytań czy wątpliwości zapraszamy również do kontaktu. Z naszą pomocą zamówisz rurki tracheostomijne i zaopatrzysz placówkę medyczną w najwyższej jakości akcesoria medyczne. Zachęcamy do złożenia zamówienia. Na każdym kroku staramy się prezentować naszym klientom wyroby medyczne renomowanych producentów!

Cena

Pokaż wyniki (3)
Rurki tracheostomijne
Widok:
Dostępność:
Na stronie:
Sortuj po: