PRZEŚCIERADŁO 60cm x 80mb PODKŁAD MEDYCZNY CELULOZOWY PREMIUM BULKY SOFT

PODKŁAD MEDYCZNY CELULOZOWY DWU WARSTWOWY BULKY SOFT PREMIUM 76714

Indeks katalogowy: POD-CHI-CEL-6080BUL

PRZEŚCIERADŁO PODKŁAD MEDYCZNY CELULOZOWY
  • Dostępność: Dostępne
  • Dostawa: od 15,99 zł (Mercant - transport na terenie miasta Łodzi, Pabianic, Zgierza, Aleksandrowa Łódzkiego, Konstantynowa Łódzkiego)
  • Odbiór osobisty: darmowy
32,90 zł -12% 28,94 zł brutto / rol 26,80 zł netto + 8% VAT / rol
Najniższa cena z 30 dni przed aktualną obniżką: 32,29 zł / rol -10%

Opis

Podkład medyczny 2-warstwowy celulozowy szerokość 60 cm BULKYSOFT PREMIUM

Jak zachować higieniczne warunki podczas różnych procedur medycznych w ośrodkach leczniczych? Pielęgnacja ran, zmiana opatrunków czy absorpcja płynów ustrojowych jest możliwa dzięki 2-warstwowym celulozowym podkładom medycznym BULKYSOFT PREMIUM o szerokości 60 cm. Doskonale wyselekcjonowana celuloza, którą wykorzystano do jego produkcji, zapewnia sterylne warunki w szpitalach i przychodniach oraz podczas opieki domowej. W naszym sklepie są dostępne rolki białego, 2-warstwowego podkładu medycznego BULKYSOFT PREMIUM o szerokości 60 cm zawierające aż 135 perforowanych łatwych do odrywania odcinków. 

Właściwości medyczne podkładów celulozowych 

Dzięki dwuwarstwowej budowie i wykonaniu z celulozy medyczne podkłady BULKYSOFT PREMIUM mają zdolność do skutecznego wchłaniania płynów i wilgoci. Jest to szczególnie ważne podczas opatrywania ran lub przy zakładaniu i zmianie opatrunków. 2-warstwowe prześcieradła celulozowe zapewniają delikatność podczas kontaktu z ciałem pacjenta, co jest bardzo ważne w przypadku skóry podrażnionej lub uszkodzonej. 

Medyczne podkłady BULKYSOFT PREMIUM dostępne w naszym sklepie są perforowane. Ta właściwość zapewnia o wiele lepszą przepuszczalność powietrza, poprawiając wentylację, zwłaszcza podczas długotrwałego stosowania opatrunków. Szerokość 60 cm umożliwia łatwe dopasowanie do różnych rozmiarów ran lub obszarów ciała, w przypadku których jest wymagana absorpcja wilgoci i płynów lub ochrona przed zanieczyszczeniami. 2-warstwowe prześcieradła celulozowe BULKYSOFT PREMIUM są użyteczne i skuteczne w różnych formach opieki zdrowotnej.

Zastosowanie 2-warstwowych prześcieradeł BULKYSOFT PREMIUM 60 cm 

Prześcieradła 2-warstwowe BULKYSOFT PREMIUM o szerokości 60 cm znajdują zastosowanie głównie w dziedzinie opieki zdrowotnej. Doskonale chłoną wilgoć, pozwalając zachować sterylne warunki przez cały czas. Stanowią skuteczną warstwę ochronną dla materacy i łóżek, absorbując płyny ustrojowe. Nadają się zatem do stosowania w szpitalach, ośrodkach opieki medycznej, domach pomocy społecznej oraz w domach prywatnych, w których przebywają osoby chore i z ograniczoną sprawnością ruchową. 

Właściwości absorpcyjne i łatwe stosowanie sprawiają, że 2-warstwowe podkłady medyczne BULKYSOFT PREMIUM 60 cm są niezastąpione w utrzymaniu czystości i higieny w otoczeniu pacjentów oraz podczas różnych procedur medycznych. Z powodzeniem mogą być stosowane do:

  • zabezpieczania materaców przed wilgocią,
  • ochrony przed przeciekaniem płynów ustrojowych,
  • zapewnienia sterylnych warunków dla ran i podrażnień skóry,
  • zakładania i zmiany opatrunków lub wykorzystywane jako ich część,
  • przeprowadzania zabiegów medycznych,
  • zachowania higieny.

Warto zaznaczyć, że 2-warstwowe podkłady BULKYSOFT PREMIUM o szerokości 60 cm mogą być wykorzystywane także w innych miejscach. Są użyteczne przede wszystkim w domowych warunkach.

Przebadane dermatologicznie podkłady celulozowe

Pacjenci muszą mieć zapewnione sterylne i higieniczne warunki, niezależnie od tego, gdzie przebywają. Podkłady celulozowe marki BULKYSOFT PREMIUM absorbujące wilgoć mogą być stosowane zarówno w szpitalach, domach prywatnych, jak i ośrodkach opieki. Produkty te przeszły udokumentowane badania dermatologiczne. Są delikatne dla skóry normalnej i wrażliwej, zapewniając jej skuteczną ochronę. Dwie warstwy celulozy sprawiają, że materiał jest miły i miękki w dotyku. Taka budowa zapobiega także jego rozrywaniu się nawet po zmoczeniu. Dzięki temu możesz mieć pewność, że prześcieradło nie przemoknie, a płyny nie zabrudzą powierzchni łóżka. 

Podkłady celulozowe marki BULKYSOFT PREMIUM zostały opatrzone certyfikatami Ecolabel, PEFC i ISO9001. To pozwala na używanie ich we wszystkich placówkach wykonujących różne zabiegi medyczne lub kosmetyczne. Produkty te chronią przed zabrudzeniami łóżka i zapobiegają rozprzestrzenianiu się zakażeń krzyżowych często pojawiających się po kontakcie z płynami ustrojowymi.

DANE TECHNICZNE

Numer artykułu: 76714

BULKYSOFT podkład medyczny 60x80

Kolor: Biały

Surowiec: Celuloza

Ilość warstw: 2

Szerokość rolki: 60cm

Długość rolki: 80 m

Ilość odcinków: 210

Długość odcinka: 38 cm

Ilość rolek w kartonie: 6

Prześcieradło BulkySoft Premium to podkład medyczny w rolce stworzony przy użyciu celulozy. Jest to wyrób niezwykle chłonny, przyjemny w dotyku oraz delikatny dla skóry. Co więcej, charakteryzuje się ono doskonałą perforacją, która dzieli całą rolkę na kawałki o równej długości, co znacznie ułatwia podział. Prześcieradło BulkySoft Premium wyróżnia się swoją wytrzymałością – nawet po zamoczeniu jest odporne na przypadkowe rozdarcie. Prezentowane na stronie podkłady medyczne w rolce pozwalają zapewnić wysoki poziom higieny i bezpieczeństwa w gabinetach medycznych, kosmetycznych i wielu innych miejscach.

Zobacz także

Produkty podobne

Klienci, którzy kupili ten produkt kupili również...