MELISEPTOL RAPID 1L

Indeks katalogowy: 19048

Preparat do szybkiej dezynfekcji miejsc trudnodostępnych
  • Dostawa: od 15,99 zł (Mercant - transport na terenie miasta Łodzi, Pabianic, Zgierza, Aleksandrowa Łódzkiego, Konstantynowa Łódzkiego)
  • Odbiór osobisty: darmowy
41,40 zł -10% 37,26 zł brutto / szt. 34,50 zł netto + 8% VAT / szt.
Najniższa cena z 30 dni przed aktualną obniżką: 40,82 zł / szt. -9%

Opis

Meliseptol® Rapid

Preparat do szybkiej dezynfekcji miejsc trudnodostępnych

Meliseptol® Rapid jest szybko działającym, gotowym do użycia środkiem dezynfekującym opartym na alkoholu, znajdującym zastosowanie do dezynfekcji sprzętu medycznego, łóżek szpitalnych, pokryw materaców, foteli zabiegowych i innych małych, odpornych na alkohol powierzchni w gabinetach lekarskich, stomatologicznych i w szpitalach.

Dostępne pojemności wraz z numerami katalogowymi:

- 250 ml (spray) - 19047

- 1000 ml - 19048

- 5000 ml - 19049

Prezentowany w naszej hurtowni medycznej preparat Meliseptol Rapid charakteryzuje się szybkim działaniem (1 minuta) oraz szerokim spektrum działania przeciwko: bakteriom (włącznie z MRSA), grzybom, prątkom, wirusom otoczkowym (a w tym HBV, HIV, HCV), jak i wirusom bezotoczkowym (DVV/RKI – 10 minut).

Ten środek dezynfekujący może być z powodzeniem wykorzystywany do czyszczenia i dezynfekcji małych powierzchni odpornych na działanie alkoholi – nie tylko w branży medycznej, ale i usługowej oraz pielęgnacyjnej, to znaczy w kosmetologii, fryzjerstwie, salonach masażu, tatuażu czy SPA. Ponadto, Meliseptol Rapid można stosować na oddziałach pediatrycznych oraz noworodkowych.

Cechy

Cechy produktu
Producent:

Zobacz także

Akcesoria

Klienci, którzy kupili ten produkt kupili również...