SEKUSEPT PURE CLEAN 2L 3080920

SEKUSEPT PURE CLEAN 2L REF 3080920

Indeks katalogowy: DEZ-NAR-SEK-12

Brak zdjęcia
Dezynfekcja narzędzi
  • Dostawa: od 15,99 zł
112,32 zł brutto / szt. 104,00 zł netto + 8% VAT / szt.

Opis

SEKUSEPT PURE CLEAN 2L 

Do manualnego mycia narzędzi medycznych włącznie z endoskopami giętkimi. 

Mycie instrumentów medycznych, w tym także endoskopów, jest warunkiem koniecznym dla skutecznej dezynfekcji.

Skład Sekuseptu Pure Clean sprawia, że preparat pozwala uniknąć ponownego mycia instrumentów zabrudzonych typowymi rodzajami zanieczyszczeń, które występują w środowisku medycznym (np. krew, białko, surowica).

Sekusept Pure Clean to: • Szybkie działanie • Dokładne mycie • Oszczędność kosztów dzięki niskiemu stężeniu użytkowemu

SKUTECZNY Sekusept Pure Clean zapewnia wysoki standard mycia oraz jest szczególnie skuteczny wobec typowych rodzajów zabrudzeń występujących w środowisku medycznym. Efektywność mycia została przebadana i porównana z innymi detergentami dostępnymi obecnie na rynku, osiągając doskonałe wyniki (patrz tabela). Unikalne połączenie składników pomaga usunąć zabrudzenia z instrumentów w pierwszym etapie, co pozwala zredukować ilość cykli mycia wstępnego oraz uniknąć konieczności ich powtarzania. WYGODNY Sekusept Pure Clean ma jasnoniebieski kolor, co pomaga uniknąć pomyłek w przygotowaniu roztworu roboczego. Niskopieniąca formuła daje dobrą widoczność podczas stosowania i umożliwia łatwe spłukiwanie po zakończeniu etapu mycia.

WYDAJNY Sekusept Pure Clean może być stosowany w niskich stężeniach, w zakresie od 0,3% (3 ml/l) do 1% (10 ml/l), co przekłada się na mniejszą ilość zużytego produktu.

Zobacz także