DAFILON B.Braun nici chirurgiczne niewchłanialne.

Indeks katalogowy: NIC-03-0000-932108

Syntetyczny, niewchłanialny szew monofilamentowy z Poliamidu. Dafilon niebieski orazbezbarwny są wskazane w zamykaniu ran powierzchownychi chirurgii plastycznej
  • Dostawa: od 0,00 zł (Mercant - transport na terenie miasta Łodzi, Pabianic, Zgierza, Aleksandrowa Łódzkiego, Konstantynowa Łódzkiego)
  • Odbiór osobisty: darmowy
332,42 zł -10% 299,18 zł brutto / opak. 277,02 zł netto + 8% VAT / opak.
Najniższa cena z 30 dni przed aktualną obniżką: 332,42 zł / opak. -10%

Opis

Dafilon® B.Braun

Dafilon® jest syntetycznym, niewchłanialnym szwem monofilamentowym, wykonanym z polimeru Poliamidu 6/66 (bezbarwnym lub barwionym na niebiesko), Poliamidu 6.6 (barwionym na czarno) oraz Poliamidu 6 (bezbarwnego). Dafilon® niebieski oraz bezbarwny są wskazane w zamykaniu ran powierzchownych i chirurgii plastycznej. Dafilon® niebieski jest również stosowany w neurochirurgii. Dafilon® czarny jest używany w mikrochirurgii i okulistyce.

Cechy i korzyści:

-  Giętki - łatwy w manipulowaniu i wiązaniu
-  Gładkość przejścia przez tkanki- brak traumatyzacji tkanki
-  Idealna zgodność tkankowa

Wskazania:

- Szycie skóry (szew śródskórny, tkanka podskórna)
- Chirurgia plastyczna i rekonstrukcyjna
- Mikrochirurgia
- Chirurgia okulistyczna

Dafilon nici chirurgiczne niewchłanialne zostały wyprodukowane przez cenionego na międzynarodowym rynku producenta B.Braun, dlatego wybierając je, zyskujemy gwarancję niezawodności w atrakcyjnej cenie. Produkt ten wykorzystywany jest przez medyków w celu zamykania tkanek, które goją się wolno – Dafilon nici chirurgiczne niewchłanialne wybierane są m.in. podczas zabiegów z dziedziny chirurgii sercowo-naczyniowej, okulistycznej czy neurochirurgii. Zapewniają one trwałe łączenie tkanek, co zapewnia znaczne wsparcie procesu gojenia.

Cechy

Cechy produktu
Grubość nici:
Producent:
  • B.Braun
Rodzaj igły: